Ви маркетолог, власник та керуючий ресторану, кафе, піцерії? Можливо, Ви доставляєте страви з меню Вашого закладу?
Ви звернулися на адресу!

Бажаєте, щоб ваш покупець став вашим постійним клієнтом? Ми допоможемо розмістити на скотчі не тільки логотип та контакти, але й інстаграм візитку, QR коди з переходом на Ваші акції та програми лояльності для клієнтів.
Працюєте у сфері громадського харчування чи є власником продуктового онлайн магазину? Ви маркетолог, власник та керуючий ресторану, кафе, піцерії? Можливо, Ви доставляєте страви з меню Вашого закладу? І досі не використовуєте брендований скотч при упаковці товарів, що доставляються Вами?
Тоді Ви звернулися на адресу!

У нинішніх реаліях та в період карантину доставка продуктів харчування або готових страв стала актуальною, як ніколи. А використання при упаковці брендованого скотчу – це тренд! Яскраво, стильно, молодіжно та недорого можна оформити вашу фірмову упаковку!
На скотч Ви завжди можете нанести не тільки Ваш логотип та контакти, а також назву вашої сторінки в Instagram або Facebook, посилання на Ваш сайт або QR-код з акцією або програмою лояльності для Ваших клієнтів.

При розробці рекламного скотчу наші фахівці допоможуть Вам підібрати саме Ваш фірмовий стиль та донести до Ваших клієнтів унікальність Вашої товарної пропозиції!

Звертайтеся — завжди будемо раді допомогти.