За допомогою брендованого скотчу Ви зможете підвищити впізнаваність Вашого бренду ще на етапі упаковки.

Транспортне упакування – важлива складова циклу продажів, а брендування упаковки рекламним скотчем підвищує Вашу впізнаваність.
Одним з найдешевших і найшвидших способів реклами є виготовлення скотчу з Вашим логотипом. За допомогою брендованого скотчу Ви можете збільшити впізнаваність своєї торгової марки, бренду або компанії в десятки або сотні разів, а існуючі клієнти зможуть ідентифікувати Ваш бізнес серед сотень подібних пропозицій за одну мить! Брендування упаковки нашим скотчем робить Ваш продукт «білою вороною» у сірому аналоговому світі.

Багато хто не замислюється про те, скільки людей побачить Ваш логотип на скотчі в процесі транспортування Вашої продукції? Від моменту упаковки та відправлення Вашого продукту до моменту його отримання Вашим клієнтом – Вашу брендовану упаковку побачить щонайменше 50 осіб: це співробітники Вашої компанії, які займаються упаковкою, комплектуванням, вантажно-розвантажувальними роботами, співробітники логістичних або кур’єрських компаній, які оформляють відправку/доставку Вашого вантажу, а також ті, хто знаходиться поруч під час транспортування та розпакування Вашої продукції під час її отримання. До того ж, брендування скотчем збільшує і підкреслює іміджевість Вашої продукції.

Ви ще сумніваєтеся у правильності Вашого рішення щодо замовлення скотчу із логотипом?
Наші менеджери допоможуть розвіяти усі Ваші сумніви! Звертайтеся – домовимось!